My Value Officer

2. epizoda podcastu Z červených do černých, s Alešem Eppingerem na téma svěřeneckých fondů

„Mladí podnikatelé na svoji budoucí smrt ani konflikty nemyslí, ale jedna milenka umí rozvrátit celou firmu.” 

Tak třeba i toto uslyšíte ve druhém díle našeho podcastu “Z červených do černých“, který je dnes zveřejněn. Tentokrát se skvělým právníkem Alešem Eppingerem

Aleš je expertem na svěřenecké fondy, jejichž podstatu umí poutavě vysvětlit. Tento díl by si měli všichni podnikatelé poslechnout. A nejen podnikatelé. Všichni. Stojí to totiž za poslech.

A co se v podcastu dozvíte dále?

  • Proč firemní předmanželská smlouva funguje jako prevence konfliktů 
  • Jak zvrátit boj „tvrzení proti tvrzení“ na svoji stranu 
  • Kdy se připravit na svoji smrt
  • I to, že svěřenecké fondy nejsou jen pro mafiány a jak pomáhají vyřešit specifické rodinné poměry

Je to mimořádně povedené a doufáme, že se vám tento díl bude opravdu líbit.

Tip: Na našem YouTube kanále najdete nejen epizody Z červených do černých, podcastu o firemních financí a o byznysu, ale i další podcasty, do kterých jsme byli pozváni.

Ozvěte se nám

Pokud vás téma podcastu zaujme, můžeme se o všem pobavit u kafe na první schůzce, kde vám vysvětlíme, jak fungujeme. Stačí zavolat nebo napsat.

Případně nám rovnou můžete poslat vaší e-mailovou adresu a my se vám ozveme sami:


„Mojí vizí je pomáhat malým a středním firmám s řízením financí, pomáhat jim růst a být úspěšnými. Řídil jsem finance IKEMu jako její CFO a byl jsem ředitelem Nemocnice Sedlčany. Učil jsem Základy podnikání a Účetnictví na Vysoké Škole Ekonomické v Praze. Působil jsem na seniorních ekonomických pozicích ve skupinách ČSOB a PPF. Jako Auditor mám zkušenosti z konzultační společnosti Ernst & Young, kde jsem se podílel na auditu skupiny ČEZ. Mám vysoce podnikatelského ducha, a to přenáším i do své práce a práce pro naše klienty. Mým úkolem je nyní vytvořit tým seniorních lidí se stejnou vizí a jim takové prostředí, abychom dokázali pomoci co nejvíce našim klientům prosperovat a zářit. Zatím se nám to daří.“

Přejít nahoru