My Value Officer

2leté výročí fungování My Value Officer

Výročí. Dva roky. Tak takto dlouho už jsme na trhu. Za sebou máme více než stovku spoluprací s našimi skvělými klienty.

A nad čím jsem v souvislosti s výročím přemýšlel?

Syn má letos šest, dcerka tři a My Value Officer dva. A je to náročné mít tři děti. Ale daří se a všechny pěkně rostou.

No a jak jsme to oslavili? U nás v Emauzech na společné „párty“. Bylo zajímavé načrtnout si na tabuli časovou osu a sledovat kdo se kdy a jak k nám připojil.

A jsem rád, že nás je už tolik. Máme tím širokou expertnost. Třeba Cyrila jako Treasury Experta nebo Tomáše jako experta na Transfer Pricing. A další řádku finančníků z nejrůznějších odvětví – od e-commerce přes výrobu po zdravotnictví. Tím roste naše přidaná hodnota pro naše klienty.

Václav Nedvídek
Václav Nedvídek, CEO

„Mojí vizí je pomáhat malým a středním firmám s řízením financí, pomáhat jim růst a být úspěšnými. Řídil jsem finance IKEMu jako její CFO a byl jsem ředitelem Nemocnice Sedlčany. Učil jsem Základy podnikání a Účetnictví na Vysoké Škole Ekonomické v Praze. Působil jsem na seniorních ekonomických pozicích ve skupinách ČSOB a PPF. Jako Auditor mám zkušenosti z konzultační společnosti Ernst & Young, kde jsem se podílel na auditu skupiny ČEZ. Mám vysoce podnikatelského ducha, a to přenáším i do své práce a práce pro naše klienty. Mým úkolem je nyní vytvořit tým seniorních lidí se stejnou vizí a jim takové prostředí, abychom dokázali pomoci co nejvíce našim klientům prosperovat a zářit. Zatím se nám to daří.“

Přejít nahoru