My Value Officer

Teaser: Podcast „Z červených do černých“ o finančním řízení firem

Za jménem podcastu je i celá myšlenka naší firmy. Je to totiž společný cíl nás a našich klientů. Nejen aby celé podnikání bylo “v černých”, ale aby i jednotlivé projekty, investice, zakázky a lidi ve firmě přispívaly k celkové ziskovosti.

A tak jsme si rozhodli o tom povídat. S našimi klienty, finančními řediteli, experty a byznysovými mágy. Nebude to jen o financích. Bude to o podnikání. My se na něj často díváme přes čísla. Tento pohled tedy bude prostoupený všemi díly. Ale v našich podcastech se dozvíte mnohem víc.

Chceme o finančním řízení edukovat a dobře vysvětlit jeho přidanou hodnotu v řízení firem. A tak se na tento pohled budeme ptát i našich hostů.

A kdy se můžete těšit na první díl podcastu? Už ve čtvrtek. 9.5. 2024.

A kdo bude jeho hostem? Bude to náš CEO Václav Nedvídek.

Budeme moc rádi, když se stanete našimi posluchači.

Tip: Na našem YouTube kanále najdete nejen podcast Z červených do černých, ale i další, do kterých jsme byli pozváni.

Ozvěte se nám

Pokud vás téma podcastu zaujme, můžeme se o všem pobavit u kafe na první schůzce, kde vám vysvětlíme, jak fungujeme. Stačí zavolat nebo napsat.

Případně nám rovnou můžete poslat vaší e-mailovou adresu a my se vám ozveme sami:


„Mojí vizí je pomáhat malým a středním firmám s řízením financí, pomáhat jim růst a být úspěšnými. Řídil jsem finance IKEMu jako její CFO a byl jsem ředitelem Nemocnice Sedlčany. Učím Základy podnikání a Účetnictví na Vysoké Škole Ekonomické v Praze. Působil jsem na seniorních ekonomických pozicích ve skupinách ČSOB a PPF. Jako Auditor mám zkušenosti z konzultační společnosti Ernst & Young, kde jsem se podílel na auditu skupiny ČEZ. Mám vysoce podnikatelského ducha, a to přenáším i do své práce a práce pro naše klienty. Mým úkolem je nyní vytvořit tým seniorních lidí se stejnou vizí a jim takové prostředí, abychom dokázali pomoci co nejvíce našim klientům prosperovat a zářit. Zatím se nám to daří.“

Přejít nahoru