My Value Officer

Vyřešíme vaše finance snadno a moderně.

Firemní finance pod kontrolou pro váš klid v duši.

Domluvme si schůzku u kafe


My Value Officer │ Měníme způsob řízení financí ve firmách

Měníme způsob řízení financí ve firmách

Cesta od prvního ke stému miliónu je složitá a je na ní spoustu výzev. My vám s nimi pomůžeme. Vy jste expertem na vaše podnikání a my na vaše čísla.

Externí Finanční ředitel (CFO)

Finanční manažer
na 8-40 hod./měsíc


Středobodem našich služeb je služba Externího finančního ředitele. Podle velikosti vaší firmy nám stačí něco mezi 8 a 40 hodinami měsíčně a přineseme vám maximální přidanou hodnotu. Díky řízení přes čísla.

Interim financial management

Finanční manažer
na 40+ hod./měsíc


Potřebujete finančního ředitele nebo jinou finanční roli na větší nebo plný úvazek? I tady umíme pomoci díky desítkám našich spolupracovníků. Využijte službu Interim finanční management. Nemusí jednat jen o Interim finančního ředitele, ale také o interim pozice controllera, finančního analytika nebo i účetní.

Fúze a akvizice (M&A)

Jsme vám připraveni pomoci při identifikaci vhodných akvizičních cílů, vyhledání kupujícího, vyjednávání a přípravě smluvní dokumentace, se zajištěním due diligence a s provedením celé transakce.

Krizový a provozní management

Krizový manažer musí mít schopnost velmi rychlého proniknutí do firmy, definování problematických bodů způsobujících krizi a navrhnout strategii vyvedení firmy z krize a poté její realizaci. Musí mít schopnost předvídat, být dobrým vyjednavačem, cílově orientovaný s analytickým myšlením. Právě takové kolegy máme u nás ve firmě.

Účetnictví a digitalizace procesů

Postaráme se o vaše účetnictví a zjednodušíme celý váš účetní proces. Digitalizace a elektronizace v účetnictví zatím není samozřejmostí u všech účetních kanceláří, ale my už účetnictví takto roky vedeme.

Reporting

Nastavíme váš reporting tak, aby vám přinášel důležitou hodnotu při rozhodování. Dobře nastavený automatizovaný reporting přináší manažerům důležité aktuální informace o vývoji v jejich firmě a přináší značnou hodnotu při konkrétních byznysových rozhodnutí.

Přejít nahoru