My Value Officer

Finanční ředitel není šetřílek

Finanční ředitel není jen šetřílek. Je to vlastně ředitel firmy přes čísla, který je pravou rukou majitele společnosti, který mu pomáhá dosáhnout vytouženého obratu a zisku.

Jak to tedy dělá?

Nejen, že navrhuje, kde uspořit a pevnou rukou drží nákladový budget, ale zároveň detailně kouká na ziskovost jednotlivých zakázek nebo produktů a na to kde je ve firmě vázané cash-flow. Jestli je to v zásobách nebo pohledávkách.

A pokud firmě cash-flow nestačí navrhuje konkrétní akce, jak se ze situace dostat. Ať už prací s pracovním kapitálem – tedy především zásobami a pohledávkami nebo případně navrhne, jak společnost vhodně financovat a zároveň i připraví firmu na získání financování a vyjednává s bankami nebo investory.

Tip: Na našem YouTube kanále najdete nejen tuto, ale i další vychytávky pro finanční řízení.

Ozvěte se nám

Vše výše uvedené je součástí i naší práce u našich klientů. Pokud vás zajímá více obraťte se na nás. Stačí zavolat nebo napsat.

Případně nám rovnou můžete poslat vaší e-mailovou adresu a my se vám ozveme sami:


„Mojí vizí je pomáhat malým a středním firmám s řízením financí, pomáhat jim růst a být úspěšnými. Řídil jsem finance IKEMu jako její CFO a byl jsem ředitelem Nemocnice Sedlčany. Učil jsem Základy podnikání a Účetnictví na Vysoké Škole Ekonomické v Praze. Působil jsem na seniorních ekonomických pozicích ve skupinách ČSOB a PPF. Jako Auditor mám zkušenosti z konzultační společnosti Ernst & Young, kde jsem se podílel na auditu skupiny ČEZ. Mám vysoce podnikatelského ducha, a to přenáším i do své práce a práce pro naše klienty. Mým úkolem je nyní vytvořit tým seniorních lidí se stejnou vizí a jim takové prostředí, abychom dokázali pomoci co nejvíce našim klientům prosperovat a zářit. Zatím se nám to daří.“

Přejít nahoru