My Value Officer

V týmu je síla

Pořád to nechápu. Jak to zvládne externí CFO jednotlivec? Finance jsou komplexní disciplína.

V bráně všechny průsery odchytá daňař, v obraně je účetní s analytikem a na centru je CFO, který má na křídlech reportingového specialistu a specialistu na bankovní financování.

A když někdo vypadne nebo se zraní, tak je tu druhá pětka. Jedna je spíše obranná a chodí do oslabení (krize) a další je hvězdná a vede vás do čela tabulky (růst).

Proto skládáme tým. Je v něm síla. Doplňujeme se. Získáváme širokou expertnost. Zastupujeme se.

Já už často chodím jen na buly, ale když ten kotouč pro kolegy vyhraju, tak to pak stojí za to.

A když máte tréninkové centrum v Emauzech, tak je to paráda. Mrkněte na video Hlavně už přestaňte mít ve financích hokej!

Václav Nedvídek
Václav Nedvídek, CEO

„Mojí vizí je pomáhat malým a středním firmám s řízením financí, pomáhat jim růst a být úspěšnými. Řídil jsem finance IKEMu jako její CFO a byl jsem ředitelem Nemocnice Sedlčany. Učil jsem Základy podnikání a Účetnictví na Vysoké Škole Ekonomické v Praze. Působil jsem na seniorních ekonomických pozicích ve skupinách ČSOB a PPF. Jako Auditor mám zkušenosti z konzultační společnosti Ernst & Young, kde jsem se podílel na auditu skupiny ČEZ. Mám vysoce podnikatelského ducha, a to přenáším i do své práce a práce pro naše klienty. Mým úkolem je nyní vytvořit tým seniorních lidí se stejnou vizí a jim takové prostředí, abychom dokázali pomoci co nejvíce našim klientům prosperovat a zářit. Zatím se nám to daří.“

Přejít nahoru